Diskusní setkání 23.11.2012
Vážení podnikatelé v cestovním ruchu, majitelé a provozovatelé hotelů, penzionů, restaurací, obchodů a dalších podniků v cestovním ruchu, občané městyse, kteří se zajímáte o turismus ve Frymburku. Zveme Vás na premiérové setkání, jehož cílem bude diskuze o vytváření co nejlépe fungující spolupráce mezi naším „íčkem“ a podnikateli v cestovním ruchu.
V pátek 23. listopadu 2012 od 17.00 v Infocentru Frymburk.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
27. 2. 2015 14:21
Datum poslední aktualizace:
7. 6. 2020 14:22
